هندزفری و هدفونکمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


خرید هندزفری بی سیم

پس از آنکه استفاده از گوشی های هوشمند همراه گسترش یافت، چند موضوع مهم در محافل گوناگون مورد بحث قرار گرفت. یکی از این موارد، امواج قوی و مضری بود که گوشی های موبایل از خود ساطع می‌کردند و درهنگام نزدیکی گوشی موبایل به گوش و سر، باعث می‍شد تا این امواج آسیب زیادی را برروی مغز فرد بگذارد. از دیگر مباحثی که در رابطه با گسترش گوشی های هوشمند مطرح شد، افزایش میزان سرقت گوشی موبایل در هنگام استفاده و صحبت کردن بود. 

شروع خرید هندزفری و استفاده از آن
درست در این زمان بود که استفاده از هندزفری برای گوشی، امری ضروری به حساب می‌آمد و باعث می شد که در هنگام نیاز به تماس تلفنی، نیازی به در دست گرفتن گوشی موبایل نباشد و از طریق هندزفری به راحتی بتوانند صحبت کنند. استفاده از هندزفری و هدفون باعث می‌شد تا گوشی های موبایل از گوش و سر دور مانده و آسیب‌های ناشی از امواج مضر گوشی موبایل را بسیار کاهش داد. این دلایل باعث شد تا افرادی که به دنبال خرید لوازم جانبی بسیار مفید بودند، اشتیاق بسیار زیاد به سمت خرید هندزفری پیدا کنند و به یکی از پرفروش ترین لوازم جانبی تبدیل شد.

خرید هندزفری سیمی
به همین خاطر شرکت های تولیدکننده موبایل، اقدام به راه اندازی بخشی ویژه برای طراحی، تولید و فروش هندزفری و هدفون با طرح ها و ویژگی های منحصربفرد نمودند. در ابتدا این هندزفری ها از طریق یک سیم کابل به گوشی متصل می‌شد و صدا را به راحتی به گوشی منتقل می‌کرد. خرید هندزفری سیمی روز به روز افزایش پیدا می کرد و کاربران زیادی به سمت این محصول رفتند. استفاده راحت و گوش دادن به فایل های صوتی یا تصویری شخصی در اماکن عمومی امکان پذیر شد و افراد می توانستند به راحتی در مترو، اتوبوس، خیابان، کافه و... هندزفری سیمی خود را به گوشی موبایل خود متصل کرده و ازث آن استفاده کنند.

خرید هندزفری بی سیم یا بلوتوثی
اما رفته رفته وجود سیم در هندزفری سیمی باعث دردسرهایی نیز شد. از جمله اینکه افراد در هنگام استفاده از هندزفری سیمی ممکن بود با قطع و وصل شدن صدا به دلیل بوجود آمدن مشکل در میان سیم های هندزفری مواجه شوند. این یک مشکل عمومی بود. البته جمع کردن هندزفری سیمی پس از استفاده و گره خوردن سیم های آن و نگهداری از آن نیز از دیگر مشکلات موجود بود. در این زمان بود که مردم در هنگام خرید هندزفری، احساس میکردند که جای یک هندزفری بی سیم در بازار خالی است.

پیش به سوی خرید هندزفری بی سیم
در نسل جدید هدفون و هندزفری ها، سیم کابل حذف شده و هندزفری یا هدفون از طریق بلوتوث به گوشی متقل می‌شود که باعث سهولت در استفاده از آن و جابجایی راحت‌تر می‌شد.این هندزفری در میان مردم نام های متفاوتی پیدا کرد که در انتها، تمام نام ها به یک مدل اشتاره دارد. هندزفری بی سیم، هندزفری بلوتوثی یا هندزفری بلوتوث از نام هایی بود که عموم مردم از آن استفاده می کردند. در خرید هدفون بی سیم و خرید هندزفری بی سیم، شما می‌توانید از طریق لمس هندزفری به روش های متفاوت، درخواست های گوناگونی را از هندزفری ثبت کنید. درخواست هایی از قبیل قطع و وصل کردن تلفن همراه، قطع و وصل کردن موزیک درحال پخش و پخش موزیک بعدی یا قبلی که باعث می‌شود تا نیاز به بیرون آوردن گوشی از جیب و خطر به سرقت رفتن آن بسیار کاهش پیدا کند.

استقبال مردم از خرید هندزفری بلوتوث
به مرور زمان و با افزایش فروش انواع هندزفری و استقبال مردم از خرید هندزفری بی سیم، شرکت های بزرگ بازار تکنولوژی دست به کار شدند و رقابت سنگینی را در این حوزه آغاز کردند. شرکت های بزرگی همانند خرید هندزفری شیائومی، خرید هندزفری اپل، خرید هندزفری سامسونگ، خرید هندزفری بیسوس، خرید هندزفری مک دودو و خرید هندزفری پاورولوژی با ارائه تنوع در ساختار، امکانات و قیمت هندزفری های بی سیم یا هندزفری بلوتوث باعث شدند تا دست کاربران برای انتخاب و خرید بهترین هندزفری بلوتوثی طبق سلیقه خودشان باز باشد.

انواع برند برای خرید هندزفری بی سیم
همانطور که در بالا عنوان شد، شرکت های بزرگی وارد بازار رقابتی در حوزه خرید هندزفری بی سیم شدند و قیمت هندزفری بی سیم را به گونه ای قرار دادند که گوی سبقت را از رقیب خود بربایند.